То чи був хабар? — слідство у справі Диканя та Шевельова закінчено

Завершилося досудове розслідування корупційного злочину депутата та начальника управління Полтавської міської ради за вимагання та одержання хабаря за попередньою змовою осіб.

poltavska-khvilia_xcwi/niccV9C7R.webp
На фото: Євген Дикань

Полтавська обласна прокуратура нагадала про справу Євгена Диканя та Миколи Шевельова. Під час досудового розслідування вивчалася причетність до скоєння корупційного злочину високопосадовця Полтавської міської ради. Прокуратура за вказаним фактом матеріали виділила в окреме провадження.

Депутату Полтавської міськради Євгену Диканю та начальнику управління архітектури та містобудування Миколі Шевельову інкримінують вимагання п'яти тисяч доларів США з власника одного із закладів Полтави за погодження дозвільних документів зовнішнього опорядження фасаду нежитлового приміщення та розміщення літнього майданчика у центрі Полтави.

Нагадаємо, що другого вересня 2021 року правоохоронці затримали двох службових осіб: Диканя і Шевельова.

Шевельову вирішили не обирати запобіжний захід, а от Диканя спочатку заарештували на 2 місяці, утім, повідомили, що термін арешту депутат може відбути вдома, якщо внесе заставу — 681 тисячу гривень. Потім Диканю стало раптово зле і його відвезли до лікарні.

9 вересня, з-під палати Євгена Диканя, голови полтавської фракції «За Майбутнє», забрали правоохоронців, адже за підозрюваного внесли заставу.

Відтак правоохоронці завершили досудове розслідування та передали матеріали до суду.

Далі буде...


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар