2 місяці за ґратами: суд арештував депутата Диканя, якому інкримінують створення злочинної схеми

Октябрьський райсуд Полтави присудив Євгенові Диканю два місяці тримання під вартою. Це запобіжний захід у справі про хабарництво. Як ми писали раніше, прокуратура протягом майже пів року вела спостереження за депутатом, який імовірно намагався створити злочинну схему зі стягнення грошей з підприємців Полтави. Затримали депутата під час передачі чергової частини хабаря, який Євген Дикань, за версією слідства, разом із начальником управління архітектури та містобудування Миколою Шевельовим вимагали з власника I love kebab.

Загалом Дикань пробуде під вартою 60 діб. Утім може відбути ці два місяці і вдома, якщо внесе заставу — 681 тисячу гривень.

Євген Дикань, який очолює в міській раді фракцію Мамая "За Майбутнє" на свій захист сказав, що вважає справу сфабрикованою та вину не визнає.

Відео: PTV

Під час оголошення рішення суду Дикань сів, а потім ліг на лаві підсудних. Зі слів його адвоката, обвинуваченому стало погано — до зали суду викликали швидку.

Нагадаємо, що СБУ провела низку обшуків на роботі, в міській раді та в автівці Євгена Диканя. Зрештою, прокурор Полтавщини повідомив, що слідчі знайшли гроші, які отримав Євген Дикань у якості хабаря.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар