«Ми будемо вимагати змінити це рішення» — Ткаченко про проведення Євробачення не в Україні

Україна вимагатиме додаткових перемовин щодо проведення Євробачення – 2023.

poltavska-khvilia_xcwi/dk3AUXj7R.webp

Нагадаємо, організатори конкурсу звернулися до Великої Британії, щоб обговорити можливість провести конкурс там, оскільки представник цієї країни посів друге місце. При чому, про таке рішення Україна дізналася вже після його прийняття Європейською мовною спілкою, без можливості обговорення інших варіантів. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Україна вважає, що має всі підстави на проведення подальших перемовин та знаходження спільного рішення, яке буде задовольняти всі сторони. Ми чесно виграли Євробачення — 2022 та виконали наразі всі умови в зазначені терміни щодо процесу погодження його проведення в Україні — надали відповіді та гарантії по безпекових нормах та можливі місця проведення конкурсу», — написав міністр.

На думку Олександра Ткаченка, проведення Євробачення — 2023 в Україні — це потужний сигнал для всього світу, що він підтримує Україну. Саме тому Україна вимагатиме змінити це рішення.

«Ми зможемо виконати всі взяті на себе зобов’язання, про що було неодноразово наголошено Європейській мовній спілці», — зауважив міністр.

Нагадаємо, після перемоги Kalush Orchestra спеціальна комісія проводила переговори з Україною і досягла висновку, що наразі наша держава не може забезпечити найголовніше — безпеку всіх учасників, команди та глядачів Євробачення.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар