Нарешті вирішено: «Євробачення-2023» відбудеться не в Україні

Європейська мовна спілка (EBU) та BBC підтвердили, що пісенний конкурс Євробачення 2023 року відбудеться у Великій Британії. Його проведуть від імені цьогорічного мовника-переможця, української телекомпанії UA:Суспільне мовлення.

poltavska-khvilia_xcwi/VpQH_CRVg.jpeg

Як передає Укрінформ, про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті організації.

«У результаті обговорень EBU запросила BBC, яка посіла друге місце на конкурсі 2022 року, виступити організатором 67-го пісенного конкурсу Євробачення. Україна, як країна-переможець у 2022 році, автоматично потрапить до великого фіналу майбутнього конкурсу разом із так званою «великою п’ятіркою» (країни, які роблять найбільший фінансовий внесок у конкурс: Франція, Німеччина, Італія, Іспанія та Велика Британія)», — заявили в Європейській мовній спілці.

За словами виконавчого директора міжнародного пісенного конкурсу Мартіна Остердаля, BBC раніше вже брала на себе обов’язки з організації «Євробачення» за інших країн-переможців.

У свою чергу, голова правління НСТУ Микола Чернотицький заявив, що пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться не в Україні, а на підтримку України.

Також стало відомо, що представники UA:Суспільне мовлення співпрацюватимуть із BBC над розробкою та впровадженням українських елементів шоу наступного року.

Логотип заходу 2023 року оприлюднять пізніше.

Нагадаємо, у полтавських дитсадках планують відремонтувати ще чотири укриття.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар