У Гадячі переселенців годують безплатними обідами й запрошують на роботу в лікарню

У Гадяцькій громаді вимушених біженців забезпечують гарячим харчуванням і харчовими наборами, а міська лікарня готова працевлаштувати лікарів.

poltavska-khvilia_xcwi/o4-mVZsnR.jpeg

Харчування здійснюється двічі на день сім днів на тиждень за адресою вулиця Драгоманова, 16:

  • обід 11.00 – 13.00;
  • вечеря 16.30 – 17.45.

Очільниця відділу соціального захисту Гадяцької міської ради Леся Ільїна розповіла про затверджене меню програми гарячого харчування.

«Розрахували меню на мінімальну вартість з можливістю забезпечити потреби в кілокалоріях. Тижневе меню складається з 14 прийомів їжі. Серед перших страв борщ, капусняк та суп. Другі страви – картопля, каші та макарони з сосисками, м’ясом або ж смаженою рибою», — повідомила Леся Ільїна.

Наразі за програмою харчують 70 людей, які проживають у гуртожитках та дитячих садочках, де немає умов для приготування їжі.

poltavska-khvilia_xcwi/c4gG7WynR.jpeg

Для того, щоб отримати талон на харчування або харчовий набір, необхідно зареєструватися як внутрішньо переміщена особа в Гадяцькій міській раді.

Також Гадяцька міська лікарня готова працевлаштувати лікарів, які вимушено переїхали чи збираються переїхати із зони активних бойових дій.

Пріоритетні спеціальності: анестезіолог, травматолог, медицина невідкладних станів, педіатр-неонатолог. Але розглядатимуть заявки від лікарів усіх спеціальностей.

Детальна інформація за телефонами: 050 218 25 25; 096 218 25 25.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар