Французи передали «гуманітарку» для Кобеляк, яку потім віддали на фронт

Може щодня з Кобеляк відправляють гуманітарну допомогу на фронт та в інші міста, які постраждали від окупантів. Кілька днів тому в громаду почали привозити «гуманітарку» з-за кордону.

Про це повідомляє 25 березня «Тижневик Ехо».

22 березня робочий день працівників Кобеляцької міськради розпочався о п'ятій годині ранку. У цей час вони почали готувати гуманітарний вантаж для подальшої відправки українським військовим.

«Час зараз такий, військовий. Спати ніколи. Зараз завантажимо два «буси», поїдуть у бік Кривого Рогу. Потім — відправка вантажу для Харкова. У нас зайняті всі — від сторожів до бухгалтерів. Приймаємо, відправляємо. Звичайно, допомогу надаємо не лише військовим і переселенцям, продуктові набори вже отримують і потребуючі цього жителі громади», — розповів Кобеляцький міський голова Олександр Копелець.

«Гуманітарку» для військових везли міські волонтерки Тетяна Вільхова та Валентина Корецька. Найбільше повезли продуктів.

«Зараз їздимо скрізь, від східного фронту до південного. До «передка» нас, звичайно, не пускають. От були біля Охтирки, доїхали до блок-посту. А нам хлопці-військові й кажуть: «Ви від’їдьте, зараз нас обстрілювати будуть». І дійсно, через кілька хвилин почався артобстріл. І так — двічі», — сказала волонтерка Тетяна Вільхова.
poltavska-khvilia_xcwi/wshRFWyng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/IyhRKWyng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Es2RKWyng.jpeg

Також у Кобеляки волонтерка Олена Шапка привезла гуманітарну допомогу з Фракції. Вона є уродженкою Кобеляк, але давно живе у Франції. Наступного дня з початку повномасштабного вторгнення росії волонтерка звернулася в міськраду і запропонувала допомогу. Згодом Шапка звернулася до українців, які живуть у Фракції, та самих французів.

Спершу французи довезли гуманітарну допомогу до Чернівців. За словами волонтерів, проблем на кордоні не було. Потім «Нова Пошта» відправила «гуманітарку» в Кобеляки.

poltavska-khvilia_xcwi/c5rRFWy7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/tlkkFWy7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/a_zzKZs7g.jpeg

У гуманітарну допомогу французи помістили речі цивільного призначення. Найбільше передали медикаментів та товарів для дітей, зокрема суміші, які розподілятимуть через міську лікарню.

«Зізнаюся, гуманітарна допомога із Парижу, а більшість товарів приїхали саме звідти, стала для мене приємною несподіванкою. Дуже-дуже вдячний нашій землячці Олені та людям, які відгукнулися на її ініціативу. Оце — по-нашому. А то деякі наші, нібито й побратими, вже місяць із нами листуються, мітингують, щось обіцяють, а по факту — немає нічого», — сказав міський голова.

Кобеляки щодня приймають та відправляє гуманітарні вантажі.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар