Паралімпійський чемпіон з Полтави хоче продати золоту медаль, аби допомогти ЗСУ

Паралімпійський чемпіон та призер з плавання Євген Богодайко шукає аукціонний майданчик для продажу золотої медалі з паралімпійських ігор у Токіо. Кошти від продажу планує передати на допомогу ЗСУ.

poltavska-khvilia_xcwi/Wa5zsWsng.jpeg

Про це стало відомо з сюжету телеканалу ІРТ.

За словами Богодайка, спортсмени мають стати надійним тилом для нашої армії та для нашої країни. Тому він вирішив продати власну золоту медаль з паралімпіади у Токіо для допомоги ЗСУ.

Для продажу нагороди призер шукає аукціонний майданчик, на якому можна було би втілити цю ідею. Богодайко каже, що знайти його не так просто:

«Усім це говорю, давайте зробимо цей проєкт спільним. Найдемо платформу для аукціону. І зараз взагалі не виходить знайти платформу для цієї медалі».
poltavska-khvilia_xcwi/uB8XPZs7R.png
Євген Богодайко

Євген Богодайко є одним із найтитулованіших українських плавців. Він є призером золотих та срібних медалей з паралімпіади у Токіо, Ріо, Лондоні. Займається плаванням Богодайко з 11 років, а першу нагороду здобув у 14 років:

«Я, мабуть, не дуже зразу хотів ним займатися. Потім як відвідав перше тренування сказав, що це буде сенс мого життя».

Також до ініціативи спортсмена приєднався ще один паралімпієць з Полтавщини Сергій Ємельянов. Він теж оголосив намір продати золоту медаль, щоб підтримати українських військових.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар