У Кременчуці містяни придбали два позашляховика для потреб ЗСУ

Одну з автівок вже передали військовим, інша ще у Польщі, чекає на водія.

poltavska-khvilia_xcwi/jbOqxI8ng.jpeg

Про організацію збору коштів на автівки для ЗСУ у Кременчуці повідомляють у виданні «Кременчуцький Телеграф».

За словами видання, збір коштів на сайті «Кременчуцький ТелеграфЪ» оголосили ще 13 березня. Планували придбати одну автівку для потреб військових. Але сума, яку переказували містяни на вказаний рахунок, дозволила придбати аж два позашляховика. Всього надійшло 111 тисяч 200 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/u0P3bI8nR.jpeg

Одну з автівок керівник «Видавничого дому «Приватна газета» Сергій Кулясов вже передав одному з підрозділів ЗСУ. Авто — повнопривідна Subaru Forester. Автомобіль підтриманий, але в дуже гарному стані.

poltavska-khvilia_xcwi/cKrqbSU7g.jpeg

Другий позашляховик — Ford Maverick, наразі знаходиться у Польщі в очікуванні водія. Його приженуть до Кременчука через 2-3 дні:

«Другий позашляховик на підході — його теж передам до ЗСУ. Кожна з цих автівок обійшлася у 50 тисяч грн. Таким чином із зібраних свідомими кременчуківцями грошей на їх купівлю я витратив 100 тисяч. Залишилось ще 11 200 грн. Їх також витратимо на допомогу ЗСУ, про що обов’язково звітуюсь», — пояснив Сергій Кулясов та подякував кременчуківцям за підтримку.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар