Троє військовослужбовців з Полтавщини загинули на війні з росією

Стало відомо про загибель ще трьох бійців, які захищали Україну від російського вторгнення. Це Віталій Грицаєнко, Максим Кагал і Петро Драюк.

poltavska-khvilia_xcwi/-HGhNR8ng.jpeg

Як повідомили у Полтавському театрі ім. Гоголя, 20 березня у бою за Маріуполь загинув заступник командира полку «Азов» із бойової та спецпідготовки, старший лейтенант Віталій Грицаєнко — син головного інженера театру Миколи Грицаєнка та художниці-рекламістки Олени Гординської.

Віталій Грицаєнко мав позивний «Гоголь», жив у Харкові, брав участь в АТО. У жовтні 2017 року був нагороджений медаллю «За військову службу Україні». Указом президента від 2 квітня був нагороджений орденом «Золота Зірка» — уже посмертно.

poltavska-khvilia_xcwi/RFNx4g87g.jpeg
Віталій Грицаєнко

25 березня у Маріуполі загинув ще один боєць «Азову» — старший лейтенант Максим Кагал з Кременчука. Про це повідомив його тренер з кікбоксингу Олег Скирта. Максим «Пістон» Кагал мав звання чемпіона світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих.

Указом президента від 2 квітня був нагороджений орденом «Золота Зірка», посмертно. Йому було 30 років.

poltavska-khvilia_xcwi/WqLiHR8ng.jpeg
Максим Кагал

Голова Полтавської облради Олександр Біленький повідомив, що у бою також загинув Петро Драюк, родом із Черкащини. У дитинстві його родина переїхала до Решетилівської громади.

Петро Драюк на другий день війни пішов добровольцем, був у складі 72-ї окремої механізованої бригади. Йому був 31 рік, у чоловіка лишилися батьки, сестра та бабуся.

poltavska-khvilia_xcwi/7pq7HR8nR.jpeg
Перто Драюк

«Полтавська хвиля» висловлює співчуття родичам та друзям загиблих. Вічна пам'ять і слава героям України!

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар