«У мене на Полтавщині завжди були родичі»: російський пілот про бомбардування України

Ворожий пілот з окупованого Криму Олексій Головенський підтвердив те, що «на території Полтавської області завжди жили його родичі».

Про це він розповів під час пресконференції Інтерфакс-Україна.

Раніше ми писали про те, що Олексія впізнала його мати — кременчучка Олена Юріївна. Вона сказала, що їй соромно за те, що не змогла виховати гідну людину.

«У мене на території Полтавської області завжди були родичі. Я раніше часто до них приїжджав, дідуся, бабусі, до їх гибелі. Якийсь час мій батько за ними доглядав. Після їх похорону, він ще якийсь час залишався в Україні для продажу будинку і подальшого переїзду до мене», — повідомив російський льотчик.

За його словами, його мати мала перевезти батька в Краснодар — у того проблеми за здоров'ям, інсульт. Але чи вдалося їм це, де вони і що з ними — Олексій не знав. І це не зупинило його перед виконанням завдання.

«Після початку "операції" у нас забрали всі засоби зв'язку», — зауважив він.

Також він додав, що має родичів не лише на Полтавщині. Рідні його дружини проживають у Харкові. За його словами, він «не виконував такі задачі» з бомбардування Харкова, проте «бачив місто і як його "зачистили"». І він від цього «шокований».

Щобільше, затримані пілоти під час конференції підтвердили те, що якби їх не збили, вони б і далі продовжили бомбити українські міста.

«Ми б і далі продовжували виконувати поставлені задачі, ми воєнні люди», — повідомив підполковник Максим Криштоп.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар