Полтавська громада з бюджетом: 680 мільйонів заклали у резервний фонд

11 березня за кілька хвилин по завершенню повітряної тривоги відбулася 14-та позачергова сесія Полтавської міської ради. 31 депутат міськради підтримав бюджет Полтавської ТГ на 2022 рік. Депутати виключили з бюджету капітальні видатки та заклали 680 млн грн у резервний фонд, з якого виділятимуть кошти на армію.

Цьогоріч із бюджету депутати зняли усі капітальні випадки. Відповідну пропозицію подала депутатка міськради Юлія Городчаніна під час сесії.

Депутати заклали 382,7 млн грн у резервний фонд, а після затвердження залишків 2021 року ця сума зросла до 680,3 млн грн.

«Проголосували за всі забезпечені статі видатків. Тобто всі вчителі, лікарі, всі комунальні працівники будуть із заробітними платами. Капітальних ремонтів доріг, капітальних ремонтів парків, скверів поки що в нас не буде. Я тільки закінчиться війна, зберемо сесію і проголосуємо кошти на видатки», — сказав міський голова Олександр Мамай.

Проте депутати передбачили кошти на завершення робіт. Мамай каже, що залишили декілька мільйонів, щоби розрахуватися із будівельниками, які ремонтували кінотеатр Котляревського. Нині ж роботи на об'єкті призупинили.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар