У Полтаві покажуть документальний фільм про масове поховання в Ізюмі

24 лютого о 15:00 у молодіжному просторі «Pidval» відбудеться показ документальної стрічки «Могила» про воєнні злочини росіян на Харківщині та масові поховання в Ізюмі.

poltavska-khvilia_xcwi/-H-JwU2SR.jpeg

Про це повідомляє «Gwara Media».

Творцями фільму стали команда «Gwara Media» та британська студія «Studio 9 Films». Кінострічку показували в Харкові та Лондоні, а тепер покажуть і в Полтаві.

За словами творців фільму, стрічка стала спробою вшанування пам'яті загиблих. Вона зосереджена на історії пошуку відповідальності й справедливості, після того, як восени 2022 року в лісі за Ізюмом, на північному сході України, після шести місяців російської окупації виявили масове поховання. Тієї осені знайшли близько 450 тіл українців, які загинули від рук окупантів. Деяких з них ідентифікували як закатованих та застрелених. Інші люди загинули від безперервних російських обстрілів.

У фільмі представили розповіді жертв окупації, коментарі українських слідчих та агентів спецслужб, які розшукують відповідальних за російські воєнні злочини. Головними героями стрічки стали місцеві мешканці.

Показ фільму проведуть 24 лютого о 15:00 в просторі «Pidval» за адресою вул. Героїв-Чорнобильців 4/15. Аби відвідати показ, необхідно попередньо зареєструватися. Це обов'язково. Вхід — вільний донат за посиланням.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар