У Полтаві показали фільм про воєнні злочини росіян на Харківщині

24 лютого, на другу річницю повномасштабної війни, у Полтаві показали документальний фільм «Могила» про воєнні злочини росіян на Харківщині та масове поховання в Ізюмі. Над створенням стрічки близько року працювали харківські журналісти видання «Ґвара Медіа» та британські документалісти.

poltavska-khvilia_xcwi/XplYrfoIg.jpeg
Містяни, які прийшли на показ фільму

У фільмі зібрали історії кількох людей, які пережили окупацію Ізюму, а також коментарі слідчих, які розшукують росіян, які коїли воєнні злочини на Харківщині.

На показ стрічки до Полтави прибула й команда видання «Ґвара Медіа». Переглянути фільм прийшло кілька десятків містян.

poltavska-khvilia_xcwi/hlDFCfoSg.jpeg
Показ фільму

Полтава — перше місто в Україні після Харкова, в якому показали цей фільм

poltavska-khvilia_xcwi/An4SCfoIg.jpeg
Головний редактор видання «Ґвара Медіа» Сергій Прокопенко
«Ми створили цей фільм, тому що переймалися тим, що відбувається на окупованих територіях», — розповів шеф-редактор «Ґвари Медіа» Сергій Прокопенко. Також він додав, що ціллю команди під час створення фільму було збереження фактів, зібраних у стрічці, для наступних поколінь.
poltavska-khvilia_xcwi/-kt8jfoSR.jpeg
Показ фільму
poltavska-khvilia_xcwi/Gn6NCBTSg.jpeg
Підготовка до показу фільму
poltavska-khvilia_xcwi/n9kdCBTIR.jpeg
Команда Ґвари готується до показу фільму
poltavska-khvilia_xcwi/AR8xCfTIg.jpeg
Журналісти розповідають про дільність свого видання

Після показу до містян звернулася й менеджерка спільноти «Ґвара Медіа» Наталя Фандоріна:

«Полтаво, дякую вам, за те, що ви тут сьогодні. Це дуже важливо для нас. І я сподіваюся, що це важливо і для вас, бо Полтавщина прихистила дуже багато людей із Харківщини, Донеччини, Луганщини. Це дійсно область, яка наразі стала для нас домом. Ми звісно сподіваємося повернутися додому, але підтримка – це дуже потужно».
poltavska-khvilia_xcwi/SLlajfTIR.jpeg
Комунікаційна менеджерка спільноти Наталя Фандоріна

Фільм складний і дуже болючий, бо він фіксує одні з найжахливіших воєнних злочинів росіян, які скоїли ті від початку повномасштабної війни, тому й перегляд був складним.

Полтавці, які відвідали показ, подякували команді харків'ян за їхню роботу та відзначили його важливість. Наразі команда Ґвари працює над показом фільму в Дніпрі, Києві та Львові.

poltavska-khvilia_xcwi/OuIPCfTSR.jpeg
Підготовка до показу фільму
poltavska-khvilia_xcwi/TMOYjBTSR.jpeg
Показ фільму
poltavska-khvilia_xcwi/c-SsCfoIg.jpeg
Початок показу фільму

Нагадаємо, що раніше ми спілкувалися з творцями фільму, які розповіли нам історію його створення та вплив на світ. Додамо, що стрічку номінували на Royal Television Society Award, одну з найстаріших телевізійних премій Великої Британії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • S
    SYG
    28 лют.
    Government Database System..Email ( lifiben@gmail.com ) We Produce Passports,Drivers Licenses,ID Cards,Birth Certificates,Diplomas,Visas,SSN,Marriage Certificates,Divorce Papers,US Green Cards,University Degrees,Counterfeit Money,SSD Chemical Solution And Activation Banknotes dollar / euro Pounds Powder Used For Cleaning Coated Black Money, And Other Documents Cloned cards, Resident fullz and dumps For A Number Of Countries Email ( lifiben@gmail.com ) TEXT/CALL/WHATSAPP: 951-254-2452 https://clean-documents.com
    Відповісти