У Полтаві повністю перекриють рух на одній із вулиць

4 листопада під час засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради розглянули та підтримали питання, що стосуються перекриття руху на автодорозі та перенесення зупинки громадського транспорту.

poltavska-khvilia_xcwi/icgpk8Fng.jpeg

Так, тимчасово перекриють рух для транспорту на ділянці від перехрестя вулиці Автобазівської з вулицею Європейською до вулиці Автобазівська, 1. Це пов'язано з підключенням об'єкта «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгу по вул. Європейська, 183 в м. Полтава» до міських мереж газопостачання (будівництво газового колодязя).

Також на виконкомі підтримали рішення про перенесення зупинки громадського транспорту «Корпусний парк» за рухом транспорту на майданчик для тимчасового паркування транспортних засобів на вулиці Європейській, згідно зі схемою організації дорожнього руху, з метою проведення протиаварійних та консерваційних робіт на пам'ятці архітектури національного значення — будинку Дворянського зібрання.

Нагадаємо, що під міськрадою мітинг проти забудови на Героїв АТО.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар