Водії, швачки, поліцейські – хто ще потрібен Полтавській області

На сьогодні у Полтавській області найбільш затребуваними професіями стали водії, швачки, оператори котелень, підсобні працівники, продавці продовольчих товарів та поліцейські.

Таку статистику надав Полтавський обласний центр зайнятості.

1 листопада для водіїв пропонували 124 вакансії, для швачок –114, а для операторів котелень – 105. 78 вакансій зафіксовано для підсобних робітників, 54 – продавці продовольчих товарів.

У двадцятку найпопулярніших професій втрапили: охоронники (37 вакансій), поліцейські та електрогазозварювальники (по 35 вакансій), слюсар-ремонтник (34 вакансії), слюсар з ремонту колісних транспортних засобів – 31, продавець-консультант, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, токар та вантажники – по 30. Бухгалтери отримали 27 вільних вакансій, кухарів – 25, інспекторів (пенітенціарна система) – 23, продавець непродовольчих товарів, машиніст екскаватора та машиніст (кочегар) котельні – по 18 вакансій.

Нагадаємо, що ми писали про те, що наразі дуже високий відсоток осіб із вищою освітою звертаються за послугами у центр зайнятості

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар