Велодоріжки, поліцейські та робота: як у Полтаві проходить Майстерня міста

8 вересня у Полтаві стартувала Майстерня міста. Уся Театральна площа у встановлених павільйонах та дошках оголошень – тут можна знайти роботу і поговорити із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ).

У павільйоні в центрі міста зустріч з Євгеном Ричкою, заступником міського голови з питань ЖКГ.

poltavska-khvilia_xcwi/q8ds1ISng.jpeg

Про велоінфраструктуру

«Ми зараз оснащуємо велодоріжки у різних районах міста, а потім будемо їх сполучати між собою в одну», – коментує керманич.

Про парковуння у житлових дворах

«Я не бачу нічого поганого, якщо власник паркує машину поблизу свого будинку, аби наглядати за нею. Щодо паркування на зелених зонах і дитячих майданчиках – ми їздили в інші міста і розуміємо, що ефективно буде створити мунципальну поліцію, яка штрафуватиме порушників за парковки у недозволених місцях», – говорить пан Євген.

Вздовж Театральної площі представники різних організацій розповідають про свою роботу. Найбільше скупчення людей біля павільйону поліції. Люди цікавляться як проходить навчання, скільки отримують поліцейські.

poltavska-khvilia_xcwi/SDCy1SS7R.jpeg

А ось «Теплоенерго» не може похвалитися низкою відвідувачів біля свого павільйону.

poltavska-khvilia_xcwi/KrT81II7R.jpeg

Присутні на площі заповнюють анкети для пошуку роботи, спілкуються з потенційними працедавцями та шукають потрібну роботу на дошці оголошень.

«Полтавська хвиля» нагадує – захід триватиме до 11 вересня.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар