У Полтаві вирішують долю «Містечка майстрів»

Днями у Полтаві Інспекція з благоустрою розігнала «Містечко майстрів», що працює вихідними днями на пішохідній зоні вул. Соборності. Майстри продають там власноруч зроблені товари.

Причина - торгівля є незаконною, тому майстри мають звернутися за дозволами до комісії з розміщення МАФів для ведення підприємницькою діяльності.

10 червня у Полтавській міській раді майстри звернулися до представників міської влади. Із ними зутрілися депутати Юлія Городчаніна та Євген Дикань, а також начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор міста Микола Шевельов.

Ми, як депутати маємо вас спонукати діяти в межах закону. Звісно, це питання не наше і ми не будемо приходити з перевірками з приводу того, хто сплачує податки, а хто ні, але маємо застерегти, що здійснення підприємницької діяльності повинне бути оформлене,– повідомила Юлія Городчаніна. – Ярмарок передбачає можливість, що там можуть торгувати люди, які не є підприємцями, саме тому будемо створювати ярмарок вихідного дня, йдеться про вихідні та святкові дні.

При цьому вона наголосила, що товар має бути виключно хенд мейд продукцією.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар