У Прирічковому зʼявляться багатоповерхівки — міська рада дала останній дозвіл (поіменний список)

16 листопада під час сесійного засідання у Полтавській міській раді депутати проголосували за затвердження детального плану території поблизу Прирічкового парку. Це означає що забудові бути.

Рішення підтримало 22 депутати із 24 присутніх.

На одній із попередніх сесій, депутати вже визначили межі Прирічкового парку. Вони не перетинаються із територією, яка зараз у користуванні будівельної компанії.

Тож затвердження детального плану території поблизу Прирічкового — це наступний і останній крок до реалізації плану будівництва.

25 червня компанія-забудовник Novos Development Group презентувала концепцію забудови території, яка обмежена просп. Миру та Прирічковим парком.

Будівництво буде проводитися на території 1 га. Проєкт має назву Riverside та передбачає будівництво 3 будинків по 16-поверхів. На першому поверсі будинків передбачені комерційні та соціальні об’єкти.

Мешканці мікрорайону Левада виступають проти забудови. Так, навіть 16 листопада, у день сесії, люди зібралися під міськрадою на акцію протесту.

Нагадаємо, що зранку депутати не виключили з порядку денного питання №122 про розроблення детального плану забудови території Прирічкового парку. За виключення питання проголосувало всього 18 депутатів. Ще 14 утримались, як того й просив мер. Ще 9 — просто не голосували.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар