Останній бій за Прирічковий: під міськрадою протестують полтавці

16 листопада о 9.00 полтавські активісти, які виступають проти забудови на території Прирічкового парку почали збиратися на акцію протесту під міськрадою.

poltavska-khvilia_xcwi/fumsbE5ng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/GlMUxEc7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/hcE8xE57R.jpeg

Сьогодні міська сесія — серед 132 питань те, що хвилює мешканців міста — межі Прирічкового парку.

Народ гуртується під пісню Віктора Цоя «Перемен».

poltavska-khvilia_xcwi/cPEEbEcnR.jpeg

Нагадаємо, що напередодні активісти у групі фейсбук записали персональні звернення до депутатів з проханням не голосувати за скандальне питання.

poltavska-khvilia_xcwi/VTMs-Pcng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/YCx9-Pc7g.jpeg

Депутат Юрій Бражник запросив протестувальників у приміщення міськради, аби вони поспілкувалися з очільником міста.

Однак на вході між мітингувальниками та охороною відбулася сутичка — охоронці просили всіх людей пройти температурний скринінг. У якийсь момент терпець людей увірвався. На чолі з кількома депутатами вони знесли загородження зі столів, при цьому один з охоронців міськради отримав кілька значних ударів по грудях. Зрештою містяни прорвалися на другий поверх міської ради.

До міськради люди потрапили, але до сесійної зали потрапити не можуть. Разом із протестувальниками в коридорах »застрягли» також депутати й журналісти.

poltavska-khvilia_xcwi/AwocfEc7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/uqqcBEcng.jpeg

У міськраді також з‘явився проросійський провокатор антивакцинатор Антон Гура, який намагається дестабілізувати ситуацію. Відбулася сутичка між Гурою та місцевим блогером Анатолій Шарія Володимиром Величком. Блогери, які обоє мають відверто проросійську позицію, у боротьбі за охоплення та глядачів обізвали одне одного сепаратистами та викликали поліцію.

Зрештою людей та депутатів почали запускати до сесійної зали. Лунає Гімн України та Гімн Полтави — сесію відкрили. За перебігом засідання стежте у наступних публікаціях.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар