Відсьогодні у Полтаві запрацював ще один пункт видачі гуманітарних речей

У Полтаві 21 квітня запрацював ще один пункт видачі гуманітарної допомоги для переселенців.

poltavska-khvilia_xcwi/Ewt1zDQng.jpeg
Фото: «Суспільне Полтава»

«Шафа добра» — таку назву має ще один пункт видачі гуманітарних речей, який сьогодні відкрився у Полтаві. Про відкриття пише «Суспільне.Полтава».

poltavska-khvilia_xcwi/jvkxkvQ7g.jpeg
Фото: «Суспільне Полтава»
poltavska-khvilia_xcwi/NOzbzDQ7R.jpeg
Фото: «Суспільне Полтава»

У цьому пункті зібрали речі, що надсилають благодійники з Польщі, Португалії, Німеччини. Люди можуть отримати, зокрема, дитячі речі, а ще – одяг та засоби гігієни.

«Збирались, якщо чесно, майже місяць, щоб її відкрити. Збирали речі. Тут є гуманітарна допомога від наших колег зі Львова, яка до них приїхала з Португалії, з Польщі», — говорить координаторка пункту видачі допомоги Оксана Дрюк.

У пункті для переселенців є, зокрема, дитячі речі та харчування, підгузки, іграшки, засоби гігієни, а також одяг для дорослих. Волонтери допомагають із вибором та сортують речі.

«Шафа добра» знаходиться за адресою: вулиця Балакіна, 20. Аби отримати допомогу, люди мають показати свою прописку або довідку внутрішньо переміщеної особи.

Графік роботи: з 10.00 до 14.00.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • С
  Светлана
  23 квіт.
  Были на выдаче гуманитарки Балакина 20 простояли в очереди с 9.40 до 14.00, нечего не получили (в 14.00 просто закрыли) замёрзли заболели, теперь лечимся. ,,Спасибо"" за помощь.
  Відповісти
 • В
  Василь
  Светлана
  23 квіт.
  А як коментують в центрі? Чим аргументують?
  Відповісти