Кременчук та Горішні Плавні отримали продукти для переселенців

3 травня Кременчук та Горішні Плавні отримали гуманітарну допомогу, а саме кілька тонн борошна та гороху.

Горішні Плавні отримали борошно та горох. За словами міського голови Горішніх Плавнів Дмитра Бикова, відтепер будуть пекти хліб і розподіляти його між переселенцями.

«Наразі у Горішніх Плавнях проживають близько 8 тисяч офіційно зареєстрованих переселенців. Ми плідно співпрацюємо з різними компаніями. Також у місті працює Центр гуманітарної допомоги, у якому приймаємо усю гуманітарну допомогу, як від місцевих мешканців, так і від благодійних організацій. Співпрацюємо із закордонними колегами, з яким у нас склалися тісні відносини», — прокоментував Биков.
poltavska-khvilia_xcwi/OkSYUIlng.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/KAOY8Il7R.jpeg

Далі борошно передали у Кременчук, де проживають більш як 20 тисяч переселенців. Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко каже, що з борошна зможуть виготовити хліб та передати переселенцям:

«Нам дуже приємно, що Кременчук не залишають ті донори, які сьогодні активно допомагають місту. Розподіл гуманітарної допомоги відбувається щодня. За день віддаємо від 300 наборів».
poltavska-khvilia_xcwi/-KYLUSl7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/GgrL8Sl7g.jpeg

Тонни борошна та гороху Полтавщина отримала в межах підписаної угоди із всесвітньою продовольчою програмою ООН. Борошно, горох та консервовані продукти передають в усі громади області. Наразі продукти отримали понад 20 громад області.

poltavska-khvilia_xcwi/AVLE8I_7g.jpeg

За словами голови Полтавської облради Олександра Біленького, громади самостійно визначають напрямки реалізації продуктів.

«Наше завдання і завдання всесвітньої продовольчої програми, забезпечити абсолютно усі громади продуктами. Щодня по дві вантажівки приїздять у центр визначеної громади. До логістичного центру Полтави буде звезений тоннаж борошна і протягом двох-трьох днів усі громади заберуть продукти на свої склади».

Пригадаємо, що 27 квітня Чутівська, Карлівська та Ланнівська ТГ отримали першу партію гороху та борошна для переселенців у межах всесвітньої продовольчої програми ООН.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар