Полтавщина отримала першу партію продуктів для переселенців за програмою ООН

27 квітня Чутівська, Карлівська та Ланнівська ТГ отримали борошно та горох для переселенців у межах всесвітньої продовольчої програми ООН. Таку гуманітарну допомогу отримають усі громади області.

Перший вантаж продуктів передали у Чутівську громаду, де між переселенцями розподілять 22 тонни борошна та 11 тонн гороху.

«Дуже важливо, аби ця гуманітарна допомога внутрішньо-переміщеним особам проходила дуже прозоро. Тому відразу передаємо цей вантаж громадам. Громади беруть собі на баланс і будуть розпоряджатися серед ВПО, але також і місцевих, які потребують допомоги», — прокоментував голова Полтавської облради Олександр Біленький.
poltavska-khvilia_xcwi/b31u18wnR.jpeg
Перший вантаж продуктів передали у Чутівську громаду
poltavska-khvilia_xcwi/9HMqJUwng.png
poltavska-khvilia_xcwi/c7qqJ8wnR.png

За словами депутатки Полтавської облради Лариси Босенко, допомоги потребують не лише переселенці, а й люди, які надають їм житло:

«На сьогодні дуже багато людей залишилися в скруті. Це не тільки ВПО, а й люди, які приймають переселенців. Вони також потребують допомоги. Протягом тижня громади зможуть отримати ще консерви».

Також продукти передали до Ланнівської та Карлівської ТГ. Зокрема остання громада сьогодні отримала 11 тонн борошна.

poltavska-khvilia_xcwi/Z3i_1Uw7g.jpeg
Розвантаження гуманітарної допомоги у Ланнівській ТГ
poltavska-khvilia_xcwi/ECUkxUQnR.png
poltavska-khvilia_xcwi/xWHlJ8w7g.jpeg
Розвантаження гуманітарної допомоги у Карлівській ТГ
poltavska-khvilia_xcwi/DndmxUw7g.png

В.о. міського голови Карлівської громади Сергій Бобрицький розповів, що наразі в громаді зареєстровано 2900 переселенців. Оскільки гуманітарну допомогу передають не лише волонтери, то продуктів має вистачити на всіх.

«Якщо раніше волонтери привозили гуманітарну допомогу, то видавали тим (переселенцям, — ред.), які зверталися. Нині, коли отримуємо допомогу від ОВА та облради, то можемо розподілити усім ВПО і її вистачає».
poltavska-khvilia_xcwi/gl7WbUwng.png
Сергій Бобрицький

Гуманітарну допомогу розподілятимуть серед усіх громад області. Прийомом, зберіганням та транспортуванням продуктів займатиметься облрада.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар