Консерви зі свинини з полтавського продрезерву виявилися неякісними — Держаудитслужба

Консерви з тушкованою свининою, які передали державним аудиторам фахівці з Полтавського центру стандартизації, метрології та сертифікації, не відповідають державним нормам.

poltavska-khvilia_xcwi/nkQSXe97R.jpeg

Попередні дані перевірки мають висновок ДП «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації», яке встановило, що вказані м’ясні консерви є неякісними та не відповідають державним нормам.Саме тому Управління Північно-Східного офісу Держаудитслужби у Полтавській області попередило міську владу, що ця продукція несе ризики для кінцевих споживачів, яким їх будуть безкоштовно роздавати. Про це повідомляє видання «Полтавщина».

poltavska-khvilia_xcwi/s9gHu697g.jpeg

Нагадаємо, що 10 травня в рамках кримінального провадження СБУ ініціювало перевірку потужності ТОВ «ПРОДОПТОМ», що знаходиться у Полтаві за адресою вул. Харчовиків, 6а. Відомо, що 22 березня «ПРОДОПТОМ» уклав договори з Полтавською міськрадою на постачання 80 тисяч м’ясних консерв на суму 8,3 мільйона гривень і постачання 80 тисяч банок «Каші перлової зі свининою» на суму 6 мільйонів.

Нині державні ветеринарні інспектори перевірили виробничі потужності ТОВ «ПРОДОПТОМ» й виявили порушення, які можуть нести небезпеку для життя та здоров’я людей. У зв’язку із цим управління винесло постанови про тимчасове припинення дії експлуатаційного дозволу на вищевказані потужності. За інформацією інспекторів, їх використовують й інші суб’єкти господарювання — ФОП Сергієнко, ФОП Доленко та ТОВ «Полтавський м’ясокомбінат».

Головне управління звернулося з цією інформацією до міського голову врахувати цю інформацію.

Раніше ми писали про те, що 2 червня на засіданні виконкому у Полтавській міській раді проголосували за те, аби роздати запаси з продрезерву, аби уникнути їхнього псування. Тоді Олександр Мамай заявив, що усі консерви відповідають держнормам.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар