Продукти з продрезерву, які мали видати полтавцям — перевіряють правоохоронні органи

Продрезерв, який міська влада закупила на початку повномасштабного вторгнення, вирішили роздати малозабезпеченому населенню. Однак, навіть після ухвалення відповідного рішення на засіданні виконкому — полтавці так і не отримали продуктові набори.

poltavska-khvilia_xcwi/egQejS3nR.jpeg

Чому так відбулося — розповідає ІРТ.

Сформований на початку повномасштабного вторгнення продрезерв на 80 тисяч осіб мають роздати багатодітним сім’ям та людям з інвалідністю.

Валерій Пархоменко зауважив, що нині продукти проходять перевірку.

«Ми готові видати цей продрезерв. Тому що, коли ми його купували, були перші дні війни. Було доручення керівництва держави сформувати продрезерв і ми його сформували. Та на той час ті продукти мали зберігатися в тих умовах, які були навесні. Сьогодні літо. Ці продукти знаходяться в школах».

Перший заступник міського голови говорить, що або вони зможуть видати продрезерв, або продукти викинуть на сміття.

«Сьогодні йдуть перевірки правоохоронних органів з приводу цих продуктів. Тому, до того, як закінчать перевірку, ми не зможемо розпочати процедуру. Тому що сьогодні є пряма заборона голови військової адміністрації».

У головному управлінні держпродспоживслужби підтверджують інформацію про перевірки. Під час інспектування продуктів виявили незначні недоліки та надали рекомендації міській владі щодо їх усунення.

Раніше ми писали, що консерви зі свинини з полтавського продрезерву виявилися неякісними.

Окрім того, фахівці Держпродспоживслужби, які перевіряли підприємство, де виготовляли тушківку — зафіксували значні порушення: застаріле обладнання, грибок і пліснява на стінах, не працює витяжка, корозія обладнання, мухи у приміщенні, працівники не забезпечені робочим одягом.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар