У Полтаві роздаватимуть запаси з продрезерву

2 червня на засіданні виконкому у Полтавській міській раді проголосували за те, аби роздати запаси з продрезерву, аби уникнути їхнього псування.

poltavska-khvilia_xcwi/42On0f97R.jpeg
«Що стосується самих наборів. Так, їх дійсно купили весною. Зараз вони в нас всі розвезені по школах. Всі це знають. Це не є секретом. Що стосується літа. Якщо буде зараз 30 градусів або 32 температура на вулиці, то у класі температура буде 45. Що буде з тією тушонкою чи з тим постним маслом? Постне масло — випаде в осадок. Тушонка — зірветься.
Все одно цей продрезерв для кого? Для людей. Ми їм зараз цей продрезерв віддамо, кошти у нас є. І я думаю, що ми на осінь, коли трошки спаде жара — ми цей продрезерв поставим на місце».

На виконкомі Олександр Мамай також прокоментував історію з тушківкою, що готувалася в антисанітарних умовах та ситуацію з продуктовими наборами.

«Термін зберігання — все нормально. У мене є 4 результати аналізу по нашій славнозвісній тушонці. Експертизу всю проводила СБУ тільки в державних підприємствах. Всі результати експертизи відповідають нормам, щоб знали».

Мамай зауважив, що продуктові набори отримають люди пенсійного віку, малозахищені та з інвалідністю. Також, міський голова запевнив, що продуктові набори будуть роздавати в прозорих пакетах без жодної символіки.

Зрештою, рішення роздати продуктові набори підтримали 21 член виконкому.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар