Антисанітарія та мухи: у Полтаві перевірили підприємство, яке виробляє тушонку для продрезерву міста

10 травня в рамках кримінального провадження СБУ ініціювало перевірку потужності ТОВ «ПРОДОПТОМ», що знаходиться у Полтаві за адресою вул. Харчовиків, 6а.

poltavska-khvilia_xcwi/BkXZThXng.jpeg

Це підприємство виготовляє консерви, у тому числі тушонку, для Збройних Сил України, полтавських шкіл і садочків та продовольчого резерву Полтавської громади.

22 березня «ПРОДОПТОМ» уклав договори з Полтавською міськрадою на постачання 80 тисяч м’ясних консерв на суму 8,3 мільйона гривень і постачання 80 тисяч банок «Каші перлової зі свининою» на суму 6 мільйонів.

Фахівці Держпродспоживслужби виявили значні порушення: застаріле обладнання, грибок і пліснява на стінах, не працює витяжка, корозія обладнання, мухи у приміщенні, працівники не забезпечені робочим одягом.

poltavska-khvilia_xcwi/tzBtThunR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/EBahohu7g.jpeg

Також не вдалося з'ясувати походження сировини.

За результатами перевірки фахівці Держпродспоживслужби ухвалили рішення про тимчасове припинення виробництва та склали два приписи щодо усунення виявлених порушень.

Після отримання ТОВ «ПРОДОПТОМ» постанови про тимчасове припинення роботи, на наступний день інспекторів Держпродспоживслужби не допустили до перевірки виконання рішення навіть після того, як викликали слідчу групу Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Інспекторські дії тривають, матеріали передали до правоохоронних органів.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • СУ
    Слава Україні
    21 трав.
    Допоки в Україні, зокрема в Полтаві матиме місце корупція, будуть люди , які займають керівні посади , спокушаючись на кошти, підписуватимуть документи, щодо якості м'яса, щодо чистоти на підприємстві, порядку НЕ БУДЕ!!! У цих людей НЕМАЄ СОВІСТІ! Горіти їм у пеклі!!!
    Відповісти