Мамай просить СБУ перевірити депутата, який попросив його надати звіт про витрати бюджету на армію

Депутат міськради Вадим Ямщиков звернувся до мера Полтави Олександра Мамая з офіційним листом, у якому попросив надати звіт про підтримку військових коштом міського бюджету.

poltavska-khvilia_xcwi/59ZIMzwng.jpeg

Депутат, який просив Мамая прозвітувати про витрачені на ЗСУ кошти, отримав відповідь від СБУ

6 квітня Вадим Ямщиков подав запит на ім’я Олександра Мамая із прохання прозвітуватися, скільки коштів з міського бюджету витратили на закупівлю тактичного та військового спорядження для підрозділів територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

poltavska-khvilia_xcwi/0MWkZzQ7g.jpeg

Сьогодні, 18 квітня, депутат отримав відповідь на свій запит. Йому надійшло офіційне повідомлення, що вказане звернення направили в управління СБУ у Полтавській області для проведення перевірки по факту збирання відповідної інформації.

«Мамай звернувся до СБУ, щоб типу перевірили мене, чи не диверсант і не державний зрадник я. Ось і вся робота мера, який користується воєнним станом у країні так, як йому зручно», — прокоментував Ямщиков.
poltavska-khvilia_xcwi/uSKvZzQ7g.jpeg

Нагадаємо, 15 квітня на засіданні комісії депутати міськради мали б заслухати звіт міського голови Олександра Мамая щодо виконання місцевої програми «Полтавський спротив у 2022-2024 роках». У сесійній залі були присутні місцеві волонтери та бійці тероборони, ЗСУ. Проте Мамай на засідання не з'явився.

Наприкінці засідання депутати підписали звернення до Президента України Володимира Зеленського, у якому йдеться, щоби призначили голову військової адміністрації Полтави та надати належну оцінку міському голові Мамаю.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар