У Полтавській міськраді та у будинку Мамая СБУ провела обшуки

У рамках кримінального провадження правоохоронці провели слідчі дії у міськраді та за місцем проживання міського голови Олександра Мамая.

poltavska-khvilia_xcwi/69-bHZwnR.webp
СБУ під час обшуків у міськраді 2 вересня

Про це пише 19 квітня інтернет-видання «Полтавщина».

UPD 12:10 — Джерела «Полтавської хвилі» в СБУ підтвердили інформацію про обшуки. Також «Полтавщина» пише, що також слідчі дії проводилися в КО «Інститут розвитку міста» та за місцем проживання керівниці Тетяни Татаріної.

19 квітня СБУ провела слідчі дії в Полтавській міській раді, зокрема у робочому кабінеті Мамая. За інформацією джерел видання «Полтавщина», обшуки також проводилися за місцем проживання міського голови.

Наразі не відомо, у рамках якого кримінального провадження правоохоронці проводили слідчі дії. У пресслужбі СБУ заявили, що наразі коментарів не надають.

Пригадаємо, що востаннє СБУ проводила обшуки в міській раді 2 вересня, коли правоохоронці затримали на хабарі депутата міськради Євгена Диканя та головного архітектора міста Миколу Шевельова.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар