Полтавська міськрада винесла на сесію питання перейменування вулиці Пушкіна на Юліана Матвійчука

На позачерговій сесії депутати розглянуть проєкт рішення щодо перейменування вул. Пушкіна на Юліана Матвійчука, а Сонячного парку — на парк імені Євгена Браха.

poltavska-khvilia_xcwi/HJVNwVvSg.png

8 грудня пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова підписала розпорядження про скликання сесії. Засідання проведуть в онлайн-режимі. На ньому розглянуть три питання, зокрема щодо перейменування вул. Пушкіна та Сонячного парку.

Згідно з проєктом рішення, вул. Пушкіна перейменують на вул. Юліана Матвійчука, а Сонячний парк — на парк імені Євгена Браха. Після ухвалення рішення Управління з питань містобудування внесе відомості до містобудівного кадастру.

Нагадаємо, що 4 грудня завершилося голосування за перейменування вулиці Пушкіна у Полтаві. Більшість містян підтримали пропозицію за перейменування на ім'я Юліана Матвійчука. Після оголошення результатів робочій групі запропонували розділити вул. Пушкіна, аби іншу частину вулиці перейменувати на вул. Віталія Грицаєнка.

Втім розділення вулиці навпіл потягне за собою обов'язкову перенумерацію будинків. На це мають дати згоду всі власники будинків. Такий варіант вже розглядали члени робочої групи, втім, відмовилися від нього, оскільки заступниця головного архітектора міста пояснила, що частина вулиці, яка матиме нову назву, повинна мати й нові номери будинків, а це — витрати з міського бюджету.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    8 груд.
    Устроили настоящий цирк с этими переименованиями! Голосования какие-то - мол, выберете, кто из погибших за страну героев достойнее того, чтобы в их честь улицу назвали. Вы либо всех одинаково чтите и уважайте, либо вообще не трогайте эту тему. Улицу они делить собрались... Да такое количество наших защитников уже потеряли, что у вас улиц в городе на всех не хватит!
    Відповісти