Вулицю Пушкіна в Полтаві перейменували на честь Юліана Матвійчука

Депутати Полтавської міської ради узгодили рішення щодо перейменування вулиці Пушкіна на честь полеглого захисника Юліана Матвійчука.

poltavska-khvilia_xcwi/yBcRgIDIR.jpeg
Юліан Матвійчук. Фото: Полтавська хвиля

Про це стало відомо з трансляції сесії міської ради, яка відбулася 8 грудня.

Проєкт рішення щодо перейменування підтримали 33 депутати, чотири депутати не голосували, зокрема, депутати від ЄС Юлія Костенко, Юлія Городчаніна та Олександр Дедюхін. Також не голосував депутат Олександр Артеменко.

Також згідно з рішенням сесії, перейменують Сонячний парк на ім'я Євгена Браха.

poltavska-khvilia_xcwi/ci7mZIDSg.png

Довідка:

Юліан Матвійчук був депутатом Полтавської міської ради сьомого скликання, головою Полтавської міської організації ВО «Свобода», членом ГО «Збережемо Полтаву».

Від початку повномасштабного вторгнення захисник вдруге пішов воювати на фронт. З 2014 по 2015 рр. чоловік захищав Україну у складі полку «Азов».

16 травня, внаслідок російської атаки, Юліан Матвійчук отримав тяжке поранення. Лікарі кілька днів поспіль боролися за його життя. 21 травня стало відомо про смерть воїна. У чоловіка залишилися дружина та донька.

Євгеній Брах народився 2 жовтня 1995 року у Селещині Машівського району Полтавської області. В 19 років вступив до Французького іноземного легіону та відслужив там 5 років.

Коли військовий дізнався про повномасштабне вторгнення росії до України – повернувся додому захищати свою державу. «Малі» служив добровольчому батальйоні, а згодом у складі ССО. Євгеній Брах загинув 21 вересня 2022 року. У чоловіка залишилися дружина та маленький син.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар