Президент анонсував програму кредитування «українська мрія»

Президент Володимир Зеленський повідомив, що незабаром в Україні запрацює програма "українська мрія", за якою кожен українець зможе отримати кредит під 5%.

poltavska-khvilia_xcwi/y04yoCt7R.jpeg

Про це він повідомив 1 грудня під час виступу у Верховній раді.

За словами гаранта, люди, які сплачують податки, зможуть взяти кредит на вигідних умовах задля придбання житла, авта або витратити на освіту.

«Незабаром ми запустимо програму "Українська мрія", за якою кожен громадянин, який чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання власної нерухомості в новому житлі, електромобіля та здобуття освіти або зміни професії. До 10 грудня цього року… я вношу законопроєкт про економічний паспорт українця. Відповідно до нього всі кошти, плата за використання наших українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей громадян України. Після досягнення повноліття наші діти зможуть використати ці гроші для отримання освіти в Україні чи купівлі власного житла в Україні. Завдяки цим законам наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей», — наголосив президент.

Нагадаємо, на пресконференції президент повідомив про державний переворот.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар