Зеленський заявив про підготовку державного перевороту в Україні

Під час пресмарафону Володимира Зеленського «30 запитань Президенту України» гарант заявив, що згідно з його інформацією, на початок грудня в Україні планується державний переворот за участі Ріната Ахметова.

Володимир Зеленський зауважив, що ймовірність широкомасштабної війни з Росією може бути щодня. При цьому, він говорить, що Україна має великі внутрішньодержавні виклики.

«Може бути ескалація з боку Росії. Є великі виклики всередині нашої держави, які вже фіксують розвідки інших країн. Отримали інформацію, що першого числа в нашій країні буде державний переворот», — прокоментував Зеленський.
«У нас є не тільки агентурна, а є і звукова інформація, де представники з боку України та представники з боку Росії обговорюють участь Ріната Ахметова у державному перевороті України, куди буде залучено мільярд доларів».

Зеленський сказав, що це "велика помилка". І запросив Ріната Ахметова на Банкову, "послухати інформацію, якою можна поділитися".

Нагадаємо, що днями речниця «Слуг народу» Юлія Палійчук у своєму Telegram-каналі. заявила, що не будуть ходити на телеканали Ахметова.

«Олігархічний шантаж проти держави і суспільства не дасть ніякого результату. Протягом останніх місяців телеканали Україна 24 і Україна перетворились на відверто пропагандистські ДТЕК-24 і Олігарх…Системне та навмисне розповсюдження фейків на вказаних телеканалах, публічні безпідставні образи тих, хто заважає олігарху, відверті маніпуляції, ненадання права на відповідь і є яскравими проявами тієї олігархічної системи, з якою бореться команда президента», — йдеться у повідомленні.

Зауважимо, що протягом останніх тижнів в іноземних ЗМІ активно з'являються повідомлення про незвичайні пересування російських військових на кордоні з Україною та про нарощування техніки й військового складу, що може свідчити про початок широкомасштабних військових дій.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Актуально"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар