США виділять $300 млн на підтримку збройних сил України

У 2022 році Сполучені Штати Америки планують витратити на оборону $770 мільярдів. Як повідомляє Reuters, Президент США Джо Байден підписав відповідний оборонний бюджет. У документі зокрема закладено й $300 млн для «ініціативи зі сприяння безпеці України».

poltavska-khvilia_xcwi/lZNbum0nR.png

Окрім допомоги ЗСУ в бюджет також заклали $4 мільярди для Європейської оборонної ініціативи і $150 мільйонів на безпекову співпрацю в країнах Балтії.

Закон включає збільшення заробітної плати військовослужбовцям на 2,7% та збільшення закупівель літаків та кораблів, а також стратегії боротьби з геополітичними загрозами, особливо з Росією та Китаєм.

«Закон надає життєво важливі переваги та розширює доступ до правосуддя для військовослужбовців та їхніх сімей, а також включає важливі органи для підтримки національної оборони нашої країни», — сказав Байден після підписання законопроєкту.

Нагадаємо, з 17 грудня вступив у дію Наказ Міноборони №313 щодо затвердження переліку професій і спеціальностей, за якими жінки підлягатимуть військовому обліку.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар