Старости лишаються у виконкомі: сесія міськради не відбулася

4 січня о 10.00 у полтавській міськраді мала б відбутися дванадцята позачергова сесія. Однак, із 42 депутатів зареєструвалися лише 16.

poltavska-khvilia_xcwi/okrv9f07g.jpeg
Скрін із трансляції сесії міськради

Міський голова визнав сесію не повноважною.

«Зареєструвалися на сесії 16 депутатів. Сесія не повноважна. Дякую всім депутатам, що відгукнулися. Я свій обов'язок виконав. Всім дякую. З наступаючим Новим роком», — сказав очільник міста.
poltavska-khvilia_xcwi/X3X49fA7g.jpeg
Сесію міськради визнали не повноважною

Нагадаємо, на сесії депутати збиралися "перебити" вето голови Полтавської територіальної громади стосовно участі старост у засіданнях виконкому.

Адже 22 грудня на позачерговій сесії ПМР депутати проголосували за виключення старост Полтавської громади із виконкому. Це фактично позбавило Мамая 10 голосів на засіданнях комітету. Натомість до виконкому увійшли голова Молодіжної ради та представник ветеранів АТО.

Депутатка міськради від партії Європейської солідарності Юлія Городчаніна подивована, що депутати, які ініціювали скликання позачергової сесії не прийшли.

«Дитячий садок виходить. Міський голова не порадився, коли скликати сесію. Я розумію, що зараз свята, важко зібрати людей. Але треба визначати пріоритети».

Зауважимо, що старости Полтавської громади були невдоволені їх виключенням з виконкому: та просили накласти вето на рішення депутатів.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар