Старости на вихід: міськрада позбавила Мамая одразу десяти голосів у виконкомі

Відтепер старости не братимуть участь у засіданнях міськвиконкому. Натомість до комітету увійшли голова Молодіжної ради та представник ветеранів АТО.

poltavska-khvilia_xcwi/GH2q_-o7g.jpeg

Склад виконкому оновився: тепер старости не братимуть участь у засіданнях. Про це стало відомо із засідання позачергової сесії міської ради 22 грудня. Депутати міської ради, на вимогу яких і скликали сесію, неодноразово наголошували на тому, що старости не виборні посади — їх призначає безпосередньо міський голова. А отже він, гіпотетично, може впливати на прийняття ними рішень. А це додаткових десять голосів.

poltavska-khvilia_xcwi/s9k6laT7R.jpeg
Тарас Лелюх, представник ветеранів АТО

Натомість у виконкомі з'явились нові обличчя: Тарас Лелюх і Микола Бутко. Перший представлятиме інтереси полтавських ветеранів АТО/ООС, другий — інтереси молоді громади.

poltavska-khvilia_xcwi/geCLwaTnR.jpeg
Микола Бутко, голова Молодіжної ради

До слова, під час позачергової сесії міськради, де ухвалили це рішення, Тарас Лелюх, представник Координаційної ради ветеранів, критикував міського голову та вимагав пояснень щодо його сепаратистських висловлювань.

Нагадаємо, що 22 грудня міськрада не змогла оголосити недовіру Мамаю. Для відставки чинного міського голови депутатському корпусу не вистачило чотирьох голосів.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар