У Києві «захопили» нову квартиру Іллі Киви (відео)

Квартиру площею 500 квадратних метрів, розташовану в елітному селищі Конча-Заспа під Києвом, виявили місцеві тероборонівці разом з екс-нардепом і учасником війни на Донбасі Сергієм Ліньком та екс-нардепом Олегом Ляшком.

Відповідне відео Лінько опублікував на своїй фейсбук-сторінці.

На відео Ляшко пропонує Генпрокурорці Ірині Венедіктовій арештувати дане майно і передати його в дохід держави, або ж облаштувати в 500-метровому помешканні шпиталь для ветеранів.

"Ось так пахнуть російські рублі", - говорить автор відео за кадром.

За інформацією «Полтавської хвилі», цю квартиру російський колаборант Кива придбав приблизно півроку тому. До цього він мешкав в орендованому будинку вартістю в 21 мільйон гривень.

Нагадаємо, доньку Іллі Киви - Катерину - міський голова Олександр Мамай відмовляється звільняти з посади директорки департаменту з питань реєстрації Полтавської міської ради. Таким чином донька російського колаборонта і підозрюваного в державній зраді Іллі Киви продовжує мати прямий доступ до конфіденційних документів Полтавської міськради.

poltavska-khvilia_xcwi/jpBTqeYng.jpeg

Починаючи з січня Ілля Кива знаходиться за кордоном. З початку війни — у Росії, де неодноразово висловлювався на підтримку дій ворожої армії та війни в Україні. Ще 15 грудня в ефірі російської пропагандистки Скабєєвої він хвалив Путіна і кликав «звільнити Україну», а на передодні Нового року в ефірі тієїж пропагандистки закликав об'єднати Україну з мордором, фактично закликаючи до руйнування суверенітету України.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар