Від 3 годин до 48 секунд за три роки: як полтавські мажоритарники виступали в Раді

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала роботу депутатів-мажоритарників від Полтавщини за три роки, адже 21 липня 2019 року відбулися позачергові парламентські вибори, і більша частина каденції Верховної Ради ІХ скликання вже пройшла.

poltavska-khvilia_xcwi/ZDZzNNWVg.jpeg
Сесійна зала Верховної Ради України

Як зазначають експерти ОПОРИ у своєму дослідженні, з полтавських народних обранців найбільше виступав Олег Кулініч — сукупно депутат висловлював свою думку більше 3 годин у 113 виступах. Олексій Мовчан висловлював свою позицію більше однієї години.

«Інші депутати за 3 роки були «мовчазними», загалом кожен виступав не більше 6 хвилин. Найменше говорив Юрій Шаповалов — всього 48 секунд», - вказано в результатах дослідження.

У свою чергу, серед полтавських мажоритарників найактивнішими були Олег Кулініч, Костянтин Касай та Олексій Мовчан, кожен з яких став ініціатором більше 90 проєктів. Андрій Боблях ледь не досяг цієї позначки з 89 ініціативами, пише ОПОРА.

poltavska-khvilia_xcwi/3xReSNZVR.jpeg
Олег Кулініч

Але найефективнішим є Олег Кулініч, майже третина проєктів якого ухвалені парламентом.

Також повідомляється, що полтавські мажоритарники віддавали свої голоси «за» у 30-40% голосувань. Винятком є Анастасія Ляшенко («Слуга народу»), яка підтримувала ініціативи у 24,7% випадків. Вона ж є лідером за відсутністю за три роки – майже у половині голосувань (44,6%).


Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар