У Полтаві військовим передали 1600 пар тактичних кросівок

23 серпня військовим ЗСУ передали 1600 пар тактичних кросівок, які виготовило місцеве підприємство.

Взуття закупили коштом обласного бюджету за запитом військових. Тактичні кросівки виготовив полтавський виробник для захисників та захисниць. Підприємство врахувало усі пропозиції та зауваження бійців.

«Ці тактичні кросівки є комфортними та надійними. Вони вже пройшли випробування, коли передали військовим першу партію. Взуття використовували під час бойових дій і були певні зауваження, які виробник виправив», — сказав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
poltavska-khvilia_xcwi/oCpnlSZ4R.png
Олександр Біленький та Дмитро Лунін
poltavska-khvilia_xcwi/esJV_IWVg.png
poltavska-khvilia_xcwi/fEec_SW4g.png

За словами начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, тактичні кросівки відповідають усім державним вимогам щодо військового взуття:

«Депутатами обласної ради було виділено понад 200 млн грн на підтримку ЗСУ та правоохоронців. Наше основне завдання — це забезпечити наших військових, які захищають країну. Взуття має бути зручним, адже бійцю проводять у ньому весь час, воюють».

Надалі планують закупити осінньо-зимовий одяг для захисників, який теж передадуть найближчим часом.

Нагадаємо, що Департамент з питань оборонної роботи Полтавської ОДА оголосив тендер на закупівлю зимового одягу для військових. Загалом планують придбати 21 тис. одиниць одягу за 20,6 млн грн.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар