«Ворскла» програла у першому матчі сезону УПЛ

Полтавці починають сезон із поразки.

23 серпня розпочався новий сезон УПЛ. Полтавська «Ворскла» грала свій перший матч в Ужгороді проти луганської «Зорі».

Футбольні експерти та букмекери вірили в перемогу «Ворскли», хоча й не давали занадто великої переваги. Оскільки це перший матч першого туру й не відомо у якій формі команди після такої великої перерви у професійному футболі.

Примітно те, що полтавців наразі тренує саме колишній тренер «Зорі», який добре знає сильні та слабкі сторони її футболістів. Але в цьому матчі зелено-білим не пощастило.

Матч розпочався з прикрого пенальті у ворота «Ворскли» — луганці відкрили рахунок на шостій хвилині.

«Зоря» продовжувала атакувати. Відтак на 16, 23 та 28 хвилині ворота полтавців рятував голкіпер Дмитро Різник. А вже на 30-й хвилині рахунок вже став 0:2.

Другий тайм почався невтішно: на 53-й хвилині полтавці пропустили ще один гол.

Полтавцям все-таки вдалося забити гол престижу. На 72-й хвилині гравець «Зорі» Чурко збив у власному штрафному майданчику Дениса Олійника. Той реалізував пенальті.

Матч завершився з рахунком 1:3 на табло на користь луганців.

За «Зорю» забивали: Назарина (7 хв, пен.), Безбородько (30 хв, 53 хв).