Від 0 до 10 гривень: порівнюємо вартість проїзду в Полтаві з іншими містами (ІНФОГРАФІКА)

4 червня відбулося громадське обговорення щодо встановлення нових цін на проїзд у пасажирському транспорті. Нині в Полтаві вартість квитка в автобусі та маршрутці становить 5 гривень, але ціни планують підвищити до 8 грн.

За розрахунками міської ради, собівартість квитка в тролейбусі становить 6 грн, а на маршрутці та автобусі – 8 грн. Але приватні перевізники не погоджуються на такі тарифи, адже з такою ціною підприємство працюватиме без прибутку. Тому підприємці подали до міськради власні розрахунки щодо цін на квиток. За їхніми розрахунками собівартість проїзду становить 13 грн.

Тож, дивіться порівняння вартості проїзду в різних містах:

poltavska-khvilia_xcwi/SzJjqL6GR.jpeg

До речі, в одному з міст України для містян уже успішно запровадили безоплатний проїзд. Так, у Кривому Розі всі, хто має місцеву прописку, можуть отримати карту криворіжця — вона дає право безкоштовного проїзду в міському транспорті. Квиток з QR-кодом видає спеціальний валідатор, до якого потрібно притулити таку картку. У цьому ж валідаторі гості міста можуть сплатити проїзд за допомогою банківської картки, розповідає наш співрозмовник з Кривого Рогу - Генрі Дем'янович.

«Мер розпорядився всім містянам безплатно видати «Картку криворіжця», це пластикова безконтактна картка, як картка киянина. Тільки видають її безкоштовно, купити не можна, і видають тільки з місцевою пропискою. У транспорті стоять валідатори, прикладаєш картку — воно друкує квиток. Якщо прикладаєш банківську картку — то воно спише 2,5 і видасть квиток платний, а з такою карткою видає квиток мешканця міста», — говорить Генрі.

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар