Нові тарифи на тролейбуси та маршрутки Полтави: які ціни пропонує влада

Вартість квитка на тролейбус планують встановити на рівні 6 грн, а на маршрутку – 8 грн.

Про це стало відомо із сайту Полтавської міської ради.

20 травня на сайті міськради опублікували проєкт регуляторних актів на встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів. Нові тарифи введуть у дію після публікації рішення в газеті «Полтавський вісник». Відповідно, рішення виконавчого комітету 2019 року щодо встановлення тарифів, втратить чинність.

Нагадаємо, що перевізники подали до міської ради розрахунки собівартості проїзду. ТОВ «Євробус» запропонували за проїзд 13 грн.

Також після опублікування пропозиції вартості проїзду міськрада прийматиме зауваження та пропозиції протягом місяця. Минулоріч, аналогічні пропозиції громадськості приймали під час розгляду Генерального плану міста. Тоді міська влада врахувала 70 подань громадськості із 78.

Примітно. Розробляє проєкт рішення та приймає зауваження щодо нього Департамент економіки, яким керують одразу двоє представників Партії простих людей: Олександр Артеменко та Владлена Каплін. Чоловік останньої — голова фракції ППЛ у міськраді Сергій Каплін свого часу активно відстоював зниження тарифів на проїзд і обіцяв, що ніколи не допустить його зростання. Тож, є імовірність, що відповідний департамент буде саботувати підготовку документації.

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар