Марк з Україною: у Facebook та Instagram тепер можна закликати вбити Путіна, Лукашенка і окупантів

Раніше будь-який hate speech у цих соцмережах вважався порушенням правил спільноти. Однак з огляду на ситуацію компанія Meta вирішила дозволити користувачам використовувати заклики до насилля щодо військових та політиків окупаційного режиму Путіна. За компанію з росіянами можна проклинати закликати до вбивства самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка. Про це пише Reuters з посиланням на внутрішнє листування компанії.

poltavska-khvilia_xcwi/tlGrljL7g.jpeg

Раніше такі заклики видалили, а їхніх авторів блокували. Однак тепер для користувачів у деяких країнах, зокрема Україні, росії та Польщі, обмеження вирішили тимчасово прибрати.

«Унаслідок російського вторгнення в Україну ми тимчасово зробили поправку на форми політичного вираження, які зазвичай порушують наші правила, такі як агресивні висловлювання, зокрема "смерть російським окупантам"», — зазначив представник Meta.

Аби уникнути блокування важливо, щоб ваше повідомлення не містило двох складових: місце розташування вбивства об'єкта вашої ненависті та конкретний спосіб, у який ви закликаєте заподіяти йому смерть.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Слава Україні!

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар