«Мені треба мити задній міст» — мешканці 109-го вимагають тепла і води — мер пообіцяв «не сьогодні — завтра»

1 листопада мешканці 109-мікрорайону влаштували мітинг біля міської ради. Близько сотні жителів мікрорайону вимагали включити опалення у будинках.

За словами мешканця 109-мікрорайону Валерія Горобця, наразі у квартирах 14 градусів тепла:

«Сьогодні прийшли люди звернутися до міського голови, щоби прискорили запуск нашої котельні, яка опалює 109-мікрорайон. У квартирах було 11 градусів, коли опалювали будинки через перемичку».

Мешканець мікрорайону Микола розповів, що квартиру намагаються опалювати електроприладами. Однак напруги у будинку не вистачає:

«Тепла немає у 109-мікрорайоні. Досі нічого не включили. Яка температура на вулиці, така й у квартирі. Напруга “сіла”. Я навіть не можу увімкнути кондиціонер, адже його одразу вибиває. Навіть ліфт тимчасово вимикали».

Міський голова Олександр Мамай говорить, що опалювання мають включити протягом 1-2 листопада. Спершу мікрорайон опалюватиме котельня «Полтаватеплоенерго», яка розташована на вул. Квітуча. Наразі ця котельня потребує модернізації.

«“Полтаватеплоенерго” оголосило торги. Потім їх скасували. У червні я дізнався, що цьогоріч нічого не будуватимуть, а збираються наступного року», — сказав Мамай.

До 1 грудня планують запустити котельню, яка працює на території турбомеханічного заводу. Для цього міська влада планує укласти меморандум з обласною владою. Меморандум передбачатиме виділення 35 млн грн з міського бюджету на ремонт котельні обласного КП.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • Г
    ГетьМамая
    1 лист.
    А оте мамайське бидло раніше і не знало, що треба котельню робити?
    Відповісти