«Трусєля для москаля» — полтавка під посольством росії у Варшаві зібрала "подарунки" для мародерів

13 квітня активістка з Полтавщини Наталія Панченко, яка нині мешкає в Польщі, організувала під посольством рф у Варшаві акцію, щоб показати на весь світ, що вони злодії, вбивці та мародери.

poltavska-khvilia_xcwi/YzMd9B8ng.webp
poltavska-khvilia_xcwi/9_cO9fU7R.webp

Поляки та українці добру половину дня зносили до російського посольства у Варшаві іграшки, білизну, побутову техніку та килими аби показати світові справжнє мародерське обличчя армії росії, яка вторглася грабувати Україну:

«Ми організували цю акцію, щоб показати всьому світу справжнє обличчя російської армії. Що вони, злодії, вбивці та мародери. Таке їхнє єство, ось так вони виглядають і нехай весь світ про це знає. Нехай хтось, хто не помічає війни, або кому вона набридла, просто побачить цю гору «подарунків» під посольством росії, зайде в Google і знатиме, чому це тут стоїть», — говорить одна з огранізаторок акції Наталія Панченко.

Під посольством рф утворилася велика купа із предметів, котрі «доблесна» російська армія везла додому до своїх рідних. Активісти принесли спідню білизну, колготки, панчохи, тостери, соковидавлювачі, монітори, телевізори, велосипед, електрочайник, дехто, навіть, приніс килими та унітази. Усе це облили червоною фарбою — символічною кров'ю вбитих українців, вкрадене майно яких росіяни збувають на ринках Білорусі та відправляють поштою своїм родичам.

poltavska-khvilia_xcwi/xfBOrfUng.webp

Посеред цього дійства виділяється закривавлена ванна з надписом: «Тебе, немытая».

poltavska-khvilia_xcwi/Yg9drBUng.webp

Люди, присутні на акції, українською скандують експресивні та подеколи нецензурні гасла про путіна та російський воєнний корабель, які давно вже стали крилатими.

poltavska-khvilia_xcwi/h2HKrBUnR.webp

Подібного роду акції на підтримку України та для висвітлення злочинів російської армії проходять по всьому світу.

poltavska-khvilia_xcwi/C1ye9B8ng.jpeg
Акція під посольством рф у Талліні

У Таллінні, наприклад, також під посольством рф, активістки вийшли на акцію в закривавленій спідній білизні. Цим самим вони закликають світ відкрити очі на звірства, які вчиняють росіяни на території України, гвалтуючи та вбиваючи дітей, неповнолітніх, вагітних та людей похилого віку.

Нагадаємо, що полтавки Наталія Панченко та Ірина Земляна перед цим кілька тижнів поспіль блокували польсько-білоруський кордон та влаштовували акції протесту по всьому Європейському Союзу, аби припинити торгівлю та постачання підсанкційних товарів і медикаментів з ЄС у Росію і зрештою перемогли.

poltavska-khvilia_xcwi/IiRsjf8nR.jpeg
Наталка Панченко на польсько-білоруському кордоні

Пригадаємо, що блокада кордону тривала з початку березня. Активісти вимагали від ЄС зупинити російські та білоруські фури, які завозять товари до рф. Полтавка Ірина Земляна приєдналася до блокади кордону разом із колегами зранку 12 березня. За деякий час на кордоні утворилася 15-кілометрова черга з вантажівок.

Вже 14 березня черга на кордоні зросла до 22 кілометрів. Російські водії вантажівок малювали літеру Z на автомобілях та погрожували мітингувальникам. Поліціянти блокували активістів та пропускали вантажівки.

16 березня Земляна закликала всіх українців підтримати протестувальників та долучитися до блокування російських вантажівок.

З часом черга на кордоні збільшувалася та досягла 30 кілометрів. Кордон був заблокований повністю.

Слава Україні! Переможемо!!!


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар