Полтавці знову заблокували польсько-білоруський кордон: не пускають російські фури (відео)

З 12 березня триває блокада польсько-білоруського кордону для вантажівок, які везуть підсанкційні товари до росії.

Активісти блокують фури на пункті пропуску Козловичі-Кукурики на кордоні Польщі та Білорусі. За словами полтавки Ірини Земляної, сьогодні вночі черга з вантажівок була 20 км, однак наразі черга довша.

«Ще не всі доїхали, але буде значно більше. Всюди виставили блокпости, нас перевіряли, польська поліція дуже чемна. Ми будемо дуже довго стояти, тому водіям буде не дуже солодко. Особливо приємно, що дуже багато поляків з нами приїхали»

Полтавка Наталія Панченко каже, що для дотримання заходів безпеки польська поліція створила буферну зону. Тобто найближчі фури стоять за кілька кілометрів від активістів. На такий крок правоохоронці пішли, адже росіяни малюють на фурах літеру Z, кажуть, що підтримують війну та погрожують давити активістів.

Сьогодні, вдень, черга з автомобілів була 25 км, а наразі понад 30 км:

«Кілька кілометрів нічого не стоїть, а за кілька кілометрів починається величезна черга. Ще на момент нашого приїзду черга була 25 км. Кордон заблокований повністю, все в людях. Нічого не їде», — розповідає Панченко.
poltavska-khvilia_xcwi/C0o5s-E7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/PxT5y-E7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Ebocy-Engz.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Pbocs-EnRm.jpeg

Додамо, що активісти вимагають припинити торгівлю між країнами Євросоюзу та росією.

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар