Цьогоріч Мамая не зніматимуть — позачергову сесію скличуть не раніше січня

20 грудня у Полтаві подали пропозицію про скликання позачергової сесії задля того, аби достроково припинити повноваження міського голови Олександра Мамая. Цей документ підписало 1/3 депутатів міськради.

poltavska-khvilia_xcwi/NvPt82ong.jpeg
Фото із особистого архіву Вадима Ямщикова

Як повідомив «Полтавській Хвилі» депутат від «Слуг» Вадим Ямщиков, згідно з регламентом, цей документ мали затвердити на відповідних зборах депутатів. У результаті їх провели 17 грудня. На зборах були присутні представники партій «Слуга народу», «Рідне місто» та «Свобода».

На цих же зборах затвердили питання, які винесуть на сесію.

Як повідомив Ямщиков, це:

  • «Про дострокове припинення повноважень міського голови Мамая О.Ф.»;
  • «Про внесення змін до Регламенту Полтавської міської ради восьмого скликання»;
  • «Про внесення змін до рішення третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 19 березня 2021 року «Про утворення виконавчого кабінету»;
  • «Про звернення депутатів Полтавської міської ради до президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Проєкту Закону №2549 від 06.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)»
poltavska-khvilia_xcwi/kI02U2ong.jpeg
«Тепер у Мамая 2 тижні, щоб прийняти або не прийняти [звернення - авт.], а у Карпова — 10 днів», — розповів Ямщиков. За його словами, якщо ж ні міський голова, ні його секретар не приймуть пропозицію, депутати можуть обрати головуючого самостійно і провести сесію.

Згідно регламенту, для того, аби прийняти рішення про припинення повноважень міського голови, необхідно 28 депутатських голосів.

Нагадаємо, Олександр Мамай у коментарі телеканалу «НАШ» заявив, що в Україні «воюють дві наддержави — США і Росія. Дуже прикро, що брат йде на брата».

Після цього ветерани АТО почали вимагати відставки Мамая. 10 грудня біля міської ради зібралися полтавці та ветерани АТО, які вимагають відставки голови Олександра Мамая.

Окрім цього, «Полтавська хвиля» зібрала думки голів фракцій щодо відставки мера.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар