Верховна Рада перейменувала село на Миргородщині із Мокріївки в Мокрії

У середу Верховна Рада проголосувала за перейменування низки населених пунктів, в тому числі села Мокріївка в Миргородському районі Полтавської області на Мокрії.

За відповідну проект постанови №5085 проголосував 321 народний депутат.

«Перейменування села Мокріївка ініційовано Черкащанською сільською радою у зв’язку з тим, що при оформленні офіційних документів для мешканців цього населеного пункту (свідоцтв про народження, паспортів громадян України, технічних паспортів на будівлі тощо) використовується назва «Мокрії», - сказано в пояснювальній записці.

При цьому, як зазначається, жителі цього населеного пункту через таку ситуацію позбавлені можливості укладення цивільно-правових угод, оскільки зазначена в документах назва населеного пункту не відповідає офіційному обліку адміністративно-територіальних одиниць Полтавської області.

Питання про перейменування села Мокріївка підтримане територіальною громадою на громадських слуханнях та погоджено Черкащанською сільською, Миргородською районною та Полтавською обласною радами.

В історичних джерелах, починаючи з середини ХІХ ст., сучасне село Мокріївка згадувалося як козачий хутір Миргородського повіту Полтавської губернії під назвою «Мокріевъ» (в українській транскрипції – «Мокріїв»).

Ihor

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар