Соціум
1 хв читання
Полтавців закликають долучитися до акції на підтримку українських полонених


Want a news site like this? Launch your own in minutes.
No code. No developers.
Зміст
Вступ
7 лютого о 12:00 біля ОЦЕВУМу у Полтаві проведуть акцію нагадування про військовополонених та безвісти зниклих героїв.
Як зазначають ініціатори акції, жодна мати не хоче, щоб про її сина чи доньку забули. Кожен захисник і кожна захисниця заслуговують на те, щоб про них говорили й пам’ятали щодня.
Акція відбудеться 7 лютого о 12:00 біля ОЦЕВУМу. Полтавців та гостей міста закликають долучитися, щоб вкотре нагадати владі та суспільству, завдяки кому Україна продовжує жити, а її громадяни мають змогу прокидатися вранці та засинати ввечері у відносній безпеці.
Нагадаємо, що у Полтаві відкрили штаб для допомоги родинам військовополонених. Також, ми писали, що з російського полону повернули двох захисників з Полтавщини.