Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області

118 квадрокоптерів за завищеною ціною: посадовця Полтавської міськради підозрюють у корупції

0
118 квадрокоптерів за завищеною ціною: посадовця Полтавської міськради підозрюють у корупції

Посадовця Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міськради підозрюють у завищенні вартості квадрокоптерів для ЗСУ. Через порушення під час тендеру бюджету громади завдано збитків на понад три мільйони гривень

Посадовця Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міськради підозрюють у завищенні вартості квадрокоптерів для ЗСУ. Через порушення під час тендеру бюджету громади завдано збитків на понад три мільйони гривень.

Про це повідомили у Полтавській прокуратурі.

Працівнику Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Полтавської міської ради повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

За даними слідства, у лютому 2024 року він організував публічну закупівлю квадрокоптерів для потреб ЗСУ. Однак тендер провели з порушеннями – участь у ньому брав лише один учасник, 118 безпілотників придбали за значно дорожчою ціною.

Це завдало бюджету Полтавської міської громади понад три мільйони гривень збитків.

Нагадаємо, вимагали хабар за дозвільні документи: на Полтавщині викрили корупційну схему

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку