Власники елітних авто на Полтавщині сплатили 4,5 мільйона гривень податку

Ауді. Фото: nextcar.ua
Зміст
Вступ
За перші п’ять місяців 2026 року власники дорогих автомобілів на Полтавщині сплатили 4,5 мільйонів гривень транспортного податку. Усі ці гроші залишаються у бюджетах громад.
Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.
Із січня по травень від юридичних осіб надійшло 2,4 мільйонів гривень транспортного податку. Ще 2,1 мільйона гривень сплатили фізичні особи.
Транспортний податок сплачують власники легкових автомобілів, які відповідають визначеним критеріям. Йдеться про авто віком до п’яти років включно, вартість яких перевищує 3 242 625 гривень.
Нагадаємо, що «Агентство місцевих доріг Полтавської області» планує придбати два нові автомобілі Suzuki S-Cross або їхні аналоги. На закупівлю хочуть витратити 2 622 000 гривень.











